Decembris

 

 

Untitled-1-01

 “Fly me to the moon” Ziemassvētku balle!

Spožākā, šarmantākā un visneaizmirstamākā gada balle tuvojas vēja spārniem, tāpēc, ja tu to vēl neesi izdarījis, tad ir pēdējais laiks 17. decembri plānotājā ierakstīt kā aizņemtu! 

 

 

Novembris

 pārstāvniecības seminars_labots

 

Pārstāvniecības seminārs

No 7. Līdz 8.novembrim norisinājās „Pārstāvniecības seminārs” RISEBA SP, RSU SP un BAT SP  jauno biedru izglītošanai,  ar mērķi attīstīt Studējošo pašpārvalžu zināšanas dažādās ar studentiju un akadēmisko jomu saistītās nozarēs.

Semināra lektori dalībniekiem sniedza zināšanas  par augstākās izglītības institūciju tipoloģiju, struktūru un sistēmu, kurā studējošajam ir noteikta loma un iespēja, kuru izmantot. Kā uzdrošināties iesaisīties kādā no augstskolā esošajām lēmējinstitūcijām, ko no tā var gūt un kā aizstāvēt studējošo intereses, pielietojot veiksmīgu argumentāciju. Semināra pirmās dienas noslēgumā dalībnieki piedalījās ar pārmaiņu vadību saistītā workshop.

Iegūtās zināšanas dalībnieki pielietoja praksē otrajā dienā, kad tika izspēlēta LSA Domes sēdes simulācija. Tika izveidotas pašpārvaldes, kuras darbojas pieacināto mentoru vadībā. Izveidoto pašpārvalžu biedri piedāvāja dažādus risinājumus problēmjautājumiem. Labāko risinājumu autori ( pašpārvalde), kas atšķīrās ar veiksmīgāku argumentāciju un padziļinātāku iesaisti problēmjautājumu risināšanā, ieguva dāvanu kartes no BAMS pool house.

Ņemot vērā atzīnīgumu no dalībniekiem par semināra saturu un iegūtajām zināšanām, „Pārstāvniecības semināra” organizatoru komanda saka PALDIES lektoriem – Jānim Vētram, Ditai Dzērviniecei un Aivaram Šāblim  – par dotajām zināšanām semināra dalībniekiem, kā arī atbalstītājiem,  Red Bull,  Coffee Tower  un Čili Pica, kuri nodrošināja enerģiju dalībniekiem semināra laikā.

 joooo

 

Izdari sirds darbu!

Pēc BAT uzaicinājuma 31. oktobrī draudzīgi apmeklējām Ulubeles dzīvnieku patversmi – lielākā patversme Latvijā ar 300 dzīvniekiem.


Dienu iesākām ar ziedojumu (divas 15kg barības pakas) turpinājām ar instruktāžu, kurai sekoja dažādi darbiņi – malkas pārkrāmēšana un vākšana no izcirtuma, voljēru uzlabošana un lapu grābšana. Dienu noslēdzām ar labāko daļu – karstu zupiņu, pastaigu ar sunīšiem un labu sajūtu par padarīto darbu. Ceram, ka nākamreiz varēsim doties vēl kuplākā skaitā!

 

Oktobris

 12113293_703081443158140_3732078180606345596_o

 

Helovīnu ballīte

Augstskolas RISEBA Studentu pašpārvalde (RISEBA SP), Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Studentu pašpārvalde (LSPA SP) un Ekonomikas un kultūras augstskolas Studentu pašpārvalde (EKA SP) parūpēsies, lai miegs Tev ietu ar līkumu!

29. oktobrī muzikālajā bārā „Četri balti krekli”.
Sākums plkst. 23:00, ieeja no plkst. 22:00
Mūzika: DJ ALEXO un RICHY SPANISH
Ieejas maksa par ziedojumiem: EKA, RISEBA un LSPA studentiem 2 EUR, uzrādot studentu apliecību, bet pārējiem 3 EUR

 22505680641_d4bc32dfb5_o

 

RISEBA SP 23. dzimšanas diena

22. oktobrī RISEBA SP atzīmēja savu 23. dzimšanas dienu jautrākā un lielākā kompānijā kā jebkad!

Paldies visiem jau esošajiem biedriem par ieguldīto laiku, idejām un darbu. Smaidām par turpmākiem vēl tik pat krāšņiem un vēl krāšņākiem gadiem arī turpmāk :)

Īpašs paldies bāram YOLO un improvizācijas teātrim “Prieka ministrija”.

 21940066186_aa311011a3_o

 

Iesvētības

Students nemaz īsti nav students, kamēr nav pārdzīvojis visiem zināmo iesvētību ceremoniju. Daži no tās baidās, daži to mīl, bet mēs, RISEBA Studentu Pašpārvalde sakām – vienkārši atslābinies un izbaudi to!

Šogad mūsu pirmkursniekiem bija jāiziet cauri daudz un dažādiem pārbaudījumiem, kuros viņiem nācās mums pierādīt, ka ir garīgi un fiziski pietiekami stipri, lai būtu vārda “students” cienīgi. Mēs esam pārliecināti, ka viņiem veicās lieliski – sākot ar radošu zīmēšanas uzdevumu un beidzot ar “Tumšo mežu” – uzdevumu, kurš pārbaudīja viņu uzticību citiem kursabiedriem.

Esam vairāk kā pārliecināti, ka katrs, kas piedalījās šī gada iesvētībās, iemācījās kaut ko jaunu un lielisku par sevi un citiem. Ceram, ka jums visiem bija jautri iesvētību afterpārtijā, kur visi sanācāt kopā, lai nodotu svinīgo zvērestu. Tagad viss, kas jums jādara, ir jāizbauda studenta dzīve šajā augstskolā.

Laipni lūgti RISEBA ģimenē!

 

 

Septembris

 

st

Studentu paradīze

Tuvojoties grandiozajam studentu festivālam, izsludina iesildošos pasākumus visā Latvijā.

Iesildošo pasākumu maratonu 27. augustā, atklāja Back to school Ze diena kinoteātrī Citadele.

Savukārt, sākot ar 2. septembri sākas Ondo.lv Studentu Paradīzes pre-party pasākumi, kas šogad norisināsies trīs Latvijas pilsētās – Jelgavā, Ventspilī un Rīgā.

Pre-party kalendārs:

– 2. septembrī Jelgavā – mūzikas klubā „Jelgavas Krekli”;

– 3. septembrī Rīgā – Latvijas 1. Rokkafejnīcā;

– 4. septembrī Ventspilī – klubā „KISS”.

Jau ziņots, ka šogad uz Ondo.lv STUDENTU PARADĪZE skatuvēm kāps tādi Latvijā iemīļoti mākslinieki kā MNTHA, Edavārdi, Triānas Parks, Moontalk, OLAS, Musiqq, Toms Grēviņš, DJ Gustavito, DJ Vento un citi. Festivālam tuvojoties, mākslinieku saraksts tiks papildināts.

Baltijas lielākais studentu festivāls STUDENTU PARADĪZE, norisināsies 18. septembrī Arēnā

Rīga. Šogad festivāls tiek organizēts jau 8. reizi un kā ierasts tas kopīgā mūzikas iedvesmā vienos vairāk kā 11’000 Baltijas valstu studentus, vadošās augstskolas un jauniešu iecienītos māksliniekus.

 PlakātiPludmale1

 

1. septembris

Jau pavisam drīz! 1. septembrī mēs tiekamies, uzsākot jauno studiju gadu!

10:00 – ierodamies augstskolā, sekojam norādēm, kurā auditorijā tiekas jūsu kurss (9:30 tiekas arhitektūras un audiovizuālās mediju mākslas pirmkursnieki)

12:00 – pulcējamies Meža ielā 3, lai kopīgi dotos gājienā uz Ūdens ielu 6, kur visus sagaidīs augstskolas RISEBA vadība un viņu vēlējumi jaunajā mācību gadā.

14:00 – oficiālās daļas noslēgums Ūdens ielā 6 ar gardu kliņģeri un neformālām sarunām. Tradicionāli – kopbilde.

17.00 – 23.00 RISEBA Studējošo pašpārvalde ir sarūpējusi 1.septembra Afterparty, uz kuru ir aicināts ikviens RISEBA students, lai kopīgu līksmotu, satiktu kursabiedrus un jautri pavadītu laiku, jo mēdz teikt – kā gadu iesāksi, tā pavadīsi! Tāpēc nosvinēsim jaunā studiju gada sākumu visi kopā!

Vieta: Ķīpsalas pludmalē, bārs „Pludmale”

Ierašanās: no plkst.17.00

Sākums: plkst.18.00

Dresscode: vakara gaitā plānotas dažādas aktivitātes, tāpēc iesakām ģērbties ērti.

Laba mūzika, lieliski kursabiedri un svētku atmosfēra!

 

 

Jūlijs

 

 Kubs9

 

KUBS

No 21. Līdz 24.jūlijam norisinājās Studējošo pašpārvalžu sadarbības forums KUBS 9.

Tajā piedalījās studenti no dažādām Latvijas augstskolām, tostarp arī RISEBA Studējošo pašpārvaldes pārstāvji. Šā gada foruma galvenais mērķis un aktivitātes tika vērstas uz izaugsmi un motivāciju kā personības, tā Studējošo pašpārvaldes līmenī. Tā galvenais moto bija – “Pirms strādā komandā, iemācies strādāt pats ar sevi!” Foruma laikā studentiem bija iespēja klausīties un mācīties no nozaru speciālistiem, gūt jaunas idejas un pilnveidot prasmes strādājot komandā, kā arī attīstīt spēju radoši un praktiski domāt dažādu uzdevumu risināšanā.

Dalība KUBĀ ir unikāla, tāpēc RISEBA Studējošo pašpārvalde saka „PALDIES” projekta organizatoriem par ieguldīto darbu, kas rezultējās kvalitatīvā un vērtīgā forumā.

 

 

Jūnijs

 

 RISEBA VALDE

 

RISEBA SP jaunā valde

“Veiksmīgu pārmaiņu noslēpums ir koncentrēt visus Jūsu spēkus nevis cīņai ar veco, bet lai radītu jauno.” /Sokrāts/

Valde ir pie grožiem!
Sveiksim mūsu jauno RISEBA SP valdi, kura ir gatava jauniem izaicinājumiem un jaunu virsotņu sasniegšanai, kas ir gatava ielikt visu savu sirdi smagā darbā, lai sasniegtu jaunus mērķus, kas padarītu mūsu studentu vidi par vietu, kur augt! Vēlam veiksmi un pārliecību atlikušajos eksāmenos. Vēl sazināsimies, lai sveiktu vasaru un palikt kopā dažādos notikumiemos, pārsteigumos un varbūt pat vēl vairāk..

 

 

Maijs

 

 11149454_849025385136088_3239186985578727164_n

 

DIVAS UNIVERSITĀTES – DIVAS DIENAS – VIENS FESTIVĀLS!

Ar prieku paziņojam – „TAURENIS” šogad norisināsies no 30. līdz 31.maijam!

Šogad  „TAURENIS” gaidāms vēl aizraujošāks, vēl krāšņāks, vēl neaizmirstamāks, jo tiek apvienoti divu augstskolu –  RISEBA SP  un RSU SP – radošākie prāti.

Gaidāmas divu dienu sporta spēles, ar finālu svētdienas dienā, kā arī talantu konkurss, kurā būs iespēja parādīt savu talantu, un, protams, ne mazāk svarīgi pieminēt – zaļumballe līdz pat rīta gaismai.

Reģistrācija sāksies 22.aprīlī.

Seko līdzi aktuālai informācijai mūsu facebook un twitter kontos.

 

 

Aprīlis

 

 LVhokejsir-ādaži

 

Galda hokeja čempionāts

24. aprīlī plkst. 17:00 Meža ielā tiks aizvadīts pirmais augstskolas RISEBA galda hokeja turnīrs studentiem, kuru organizēs pasaules labākie galda hokejisti – Atis Sīlis un Edgars Caics.

Ja Tu esi atraktīvs, un patīk iesaistīties dažādos pasākumos, tad galda hokeja turnīrs ir domāts Tev. Izveido savu komandu, kurā ir 4 dalībnieki, izdomā nosaukumu un piesakies: riseba.sc@gmail.com līdz 23. aprīlim pl. 17:00.

RISEBA galda hokeja turnīrs sevī iekļaus papildus kategoriju: team building aktivitātes, smieklīgais skrējiens un skaļākās emocijas. Trīs labākās komandas tiks apbalvotas ar medaļām un dažādām sponsoru sarūpētām balvām. Piesakies laicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots.

Pasākumu organizatori parūpēsies par Jūsu vēderiem – cienājot klātesošos ar uzkodām un dzērieniem, bet pēc pasākuma visi dalībnieki tiek aicināti uz vakara KARAOKE izklaidi. Piesakies un pavadi 24.aprīli spraigā un aktīvā atmosfērā!

 1658376_10152303354397238_1107076057_o

 

Pavasara nakts ballīte

Garais ziemas miegs ir pārvarēts, pumpuri jau izplaukuši, putni jau čivina, sniegs vairs solās nesnigt, visur apkārt – laimīgi cilvēki un tādēļ tieši šobrīd ir īstais laiks, lai ielēktu pavasarī!

3 augstskolu pašpārvaldes – Biznesa augstskola Turība (BAT), Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola (RISEBA) un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) rīko pavasara nakts ballīti un ielūdz tieši Tevi uz šo pasākumu, kas norisināsies rotaļīgajā „Moonlight” tematikā.

„Moonlight party” notiks 16.aprīlī klubā Mai Tai sākot no plkst. 22.00 līdz pat pašam rītam! Tevi sagaida ne tikai tematikai atbilstoša atmosfēra, bet arī vairāki pārsteigumi un konkursi. Tāpat būs iespēja nobaudīt īpašo „Moonlight party” kokteili, kas lieliski palīdzēs veldzēs slāpes pēc enerģiskām un trakām dejām. Lūgums ievērot arī pasākuma dresscode: semi casual- WHITE.

Nāc un izbaudi rotaļīgo mēness gaismu un atklāj sevī pavasari!

 

 

Marts

 

thumb_show

 

Jaunā RISEBA SP valde

Ar prieku paziņojam, ka jaunā augstskolas RISEBA Studējošo pašpārvaldes valde ir ievēlēta!

Vēlēšanas bija ilgas un spraigas, un katrs kandidāts pierādīja savu vēlmi darboties augstskolas labā.

Turpmāko gadu studentu dzīvi krāsaināku padarīs jaunais valdes sastāvs:
* Priekšsēdētājs Raimonds Zaretoks
* Priekšsēdētāja vietniece Agnese Lāce
* Finanšu virziena vadītāja Laura Zommere
* Akadēmiskā virziena vadītāja Liene Ieva Kraupša
* Sporta virziena vadītājs Miks Jeluškins
* Komunikācijas virziena vadītāja Linda Upeniece
* Kultūras virziena vadītājsToms Āboliņš
* Starptautiskā virziena vadītājs Atis Sīlis
Paldies visiem drosmīgajiem kandidātiem un RISEBA SP iepriekšējam priekšsēdētājam Rihardam Vijumam par organizēšanu un nozīmīgo ieguldījumu RISEBA Studējošo pašpārvaldē! Liels paldies arī viesiem no LU, RTU, EKA, BAT, RSU, LSPA Studentu pašpārvaldēm par atbalstu, jautājumiem un ieteikumiem!
Atceries, ka RISEBA Studējošo pašpārvalde ir vieta, kur augt, un tu vienmēr esi laipni gaidīts 303. kabinetā, lai iepazītos ar jauno komandu un kļūtu par daļu no tās!

 zinatnelv

 

Studentu dienas

Piedalies Studentu zinātnes dienā augstskolā RISEBA!

Tā tiek rīkota pirmo reizi, galvenās mērķis ir informēt par zinātnes nozīmīgumu,kā arī kliedēt sabiedrībā izveidojušos stereotipus par zinātni un zinātniekiem.

Lai gūtu priekšstatu par pētniecības nozīmi biznesā esam uzaicinājuši Ivetu Cīruli un Aleksandru Solodovu, kuri dalīsies pieredzē.
Iveta Cīrule ir veiksmīga uzņēmēja — SIA “Organik5″ dibinātāja un valdes locekle, kā arī RISEBA Radošā biznesa inkubatora vadītāja. Viņa dalīsies savā pieredzē ar to, kā pētniecības prasmes ir palīdzējušas viņai uzņēmējdarbībā. Aleksandrs Solodovs, Procesu un kvalitātes direktors biznesa holdingā AFK Sistema, pastāstīs par to,vai zināšanu iegūšana var būt patīkams process. Pasākuma laikā apmeklētājiem Tatjana Vasiļjeva(Prorektore zinātniskajā darbā) un Ieva Brence (Ekonomikas un finanšu departamenta vadītāja) informēs par Studentu zinātnisko konferenci, kas norisināsies no 2.-5.jūnijam.
Esi laipni gaidīts Meža ielas apaļajā ēkā, 25.auditorijā, jau no plkst 11.40, lai reģistrētos un pirms lekcijas iestiprinātos ar mūsu sagādātajiem kārumiem.

 

 

Februāris

 

 Bright

 

Bright Christmas for everyone!

28. februārī RISEBA studentu pašpārvaldes biedri viesojās Vecsaulē, Bauskas novadā, kur iepriecināja ģimenes.
Ģimenes tika iesaistītas spēlēs un atrakcijās ar studentiem un mīmu, pavadot dienu jautrāku un īpašāku. Tāpat arī ģimenēm tika atvestas RISEBA Ziemassvētku labdarības akcijā saziedotās mantas. Pasākums bija ļoti vērtīgs gan studentiem, gan arī ģimenēm. Tas ļāva uz mirkli izrauties no ikdienas, redzēt prieku bērnu un vecāku acīs, kuri varēja pavadīt laiku kopā. Labdarības akcija noslēdzās patiesi sirsnīgi!Labdarības akcijas mums jau ir tradīcija, un katru gadu tai tiek izvēlēts cits mērķis.Cerēsim, ka šo tradīciju nekad neaizmirsīsim.

 10959416_10153111804772238_1654064047386349975_n

 

Arhikauss

21. februarī, Olainē, norisinājās hokeja turnīrs, kuru organizēja RISEBA SP sadarbībā ar RTU APF Studentu pašpārvaldi.

Lai uzzinātu, ko par ARHIKAUSU domā tā dalībnieki, tika pieaicināta labākā RISEBA žurnālistu komanda – Elena Katerina (žurnāliste), Ineta (Sound Check) un Anastasija (fotogrāfs)

 “ARHIS” komanda

Komandas dalībniece Paula: “Es jūtos ļoti labi, man liekas, ka es izdarīju visu, ko varēju. Vispār mūsu konkurenti ir ļoti spēcīgi spēlētāji, bet tomēr pirmā spēle bija ļoti forša un tur mūsu komanda uzvarēja. Galvenais ir komandas gars, un šodien visi spēlētāji atnākuši ne tikai sportot un uzvarēt, bet arī atpūsties un atrast jaunus draugus.”
KOMANDAS DEVĪZE: LAI UZVAR LABĀKAIS!
“Mēs visi esam emocionāli saviļņoti, ir prieks ka ir viss tik forši organizēts un varētu taisīt tādas spēles biezāk! Domāju, ka tagad ir iemesls trenēties un mazāk ballēties! Mēs te arī satikām kolēģus, ir ļoti patīkami! Un tātad sveiciens jums no Paulas, Mika, Ivo, Kalvja un Artūra! ARHIS go! ”

“SARMA & NORDE” komanda
KOMANDAS DEVĪZE: ICE ICE BABY
“Mūsu devīze ir ICE ICE BABY, jo jā jūs apskatīsieties uz mūsu logo uz krekliem, tur rakstīts “ICE GIRLS”, tāpēc jau nedomājot izvelējamies tieši tādu moto! Mēs domājam, ka vajag vairāk tādu pasākumu organizēt.”
KO JŪSU KOMANDA TEIKS SAVIEM FANIEM? 
“Mēs domājam, ka viņiem vajag organizēt tādu mazu fan-klubu, kur būtu dažāda atribūtika, šalles, fotogrāfijas ar karstām meitenēm, jo ir nepareizi ja paskatīties basketbola fan klubos, tur ir karstas meitenes, bet hokejā nav!”

“RISEBINATTI” komanda
KOMANDAS DEVĪZE: RISEBINATTI UU-HŪŪ! (vienmēr esi mūsu redzes lokā!)
“Kad sākās spēle, mums bija drusku bail, vispirms likās ka visas komandas ir ļoti spēcīgas, bet viena komanda ar kūru mēs spēlējām, ļoti godīgi spēlēja pret mums un viņi bija daudz stiprāki par mums un viņi uzvedās tā ka, piemēram, tētis spēlē ar saviem bērniem, bet tomēr viss bija godīgi! ”
KO JŪSU KOMANDA TEIKS SAVIEM FANIEM?
“Mēs esam ļoti neapmierināti ar saviem faniem, jo viņi vispār nekā mūs neatbalstīja! Bet mēs vēl paradīsim un būsim pirmie! Tomēr mūs labi atbalstīja mūsu Miks, kurš faktiski bija mūsu spēlētājs, bet tomēr viņš nevarēja spēlē jo viņš ir ieinteresēta persona un piedalās organizēšanā. Mums liekas ka mēs tikai tāpēc un zaudējam pirmajā spēlē, jo Miks nevarēja piedalīties! Un protams ir jāorganizē šo pasākumu nākošgad, bet tikai jā to darīs Miks, jo viņam sanāk! Pieraksti lieliem burtiem” – un es to daru – MIKS MALACIS!

“PIRĀTI” komanda
“Mēs jūtamies lieliski, uzvarējām pirmo spēli ar rezultātu 8:6, neskatoties uz to, ka pretinieku komanda bija stipra un izskatījās kā īsta profesionāla hokeja komanda” (par RISEBINATTI komandu ☺).
KOMANDAS DEVĪZE: RED BULL!
“Mums ļoti patīk, ka ir ēdieni un tējiņa, mums zupiņu arī solīja, tāpēc tagad gaidīsim to! Arī forši ir, ka skan disko kruta mūzikā, uzreiz paliek ļoti labi! Ir daudz komandu un ar visiem gribās uzspēlēt.”
KO JŪSU KOMANDA TEIKS SAVIEM FANIEM?
“Mūsu dārgie fani, brauciet pie mums uz Olaini, te ir karsta tēja… un ne tikai! Un gaidiet mūsu autogrāfus, jo pa datoru tos nesūtīsim!”

“LSPA STUDENTU PAŠPARVALDE” komanda
Elena Katerina: “Sveiciens, dārgi draugi! Kāds ir jūsu moto?”
Komandas dalībnieks Jānis: “Eu, Peteri, izdomā mums saukli! Ātrāk!”
KOMANDAS DEVĪZE: VENI VIDI LSPA
“Mums ļoti iepatikās šīs pasākums un mums gribētos vēl piedalīties, tāpēc noteikti jāorganizē vēl! Mēs jau dīvas spēles uzvarējām, tagad būs ceturtā, un vispār nākamās spēles būs ļoti grūtas, tāpēc, fani, turiet savus īkšķus!”

“DIDRIHSONI” komanda
KOMANDAS DEVĪZE: VIENMĒR
“Slidošana, azarts, vienkārši vau! Mums ļoti patīk šīs pasākums, ir ļoti daudz jauniešu, superīgi, ka viņi ir tādi aktīvi un brauc, rāda sevi, nevis sēž mājās! Mēs vēl piedāvātu uztaisīt tādu pasākumu ar kerlingu, tomēr mēs piedalāmies kopā tādā spēlē pirmo reizi.”
KO JŪSU KOMANDA TEIKS SAVIEM FANIEM?
“Viss būs labi!”

 VADC_donoru_diena1

 

Donoru diena

Tu vari palīdzēt tiem, kuriem tas ir visvairāk nepieciešams, piedaloties “Donoru dienā”, kura norisināsies augstskolā RISEBA jau nākamo otrdien, 10. februarī, no plkst. līdz 14.00, 102. un 103.A auditorijā. Ziedot asinis un gūt gandarījumu, ka esi palīdzējis kādam grūtā, reizēm pat izšķirošā brīdī, ir aicināts ikviens.

Nepaliec vienaldzīgs un piedalies!

 Liels

 

LSA Gada balva

Sestdien, 17. janvārī norisinājās Latvijas Studentu apvienības (LSA) 20 gadu jubileja un gada balvu pasniegšanas ceremonija, kurā tika pasniegtas balvas 10 dažādās nominācijās.

Arī mēs nepalikām nepamanīti un tikām nominēti kā “Gada Pašpārvalde”. Lai arī uzvaras laurus šajā nominācija plūca Daugavpils Universitāte, ir prieks apzināties, ka esam pamanīti un esam gatavi šajā 2015. gadā ar lielāku sparu strādāt pie savas attīstības.

Liels prieks arī par mūsu Studentu pašpārvaldes priekšsēdētāju Rihardu Vijumu, kurš bija šī pasākuma projekta vadītājs.

Paldies visiem RISEBA Studentu pašpārvaldes biedriem un aktīvistiem. Tikai kopā mēs varam pastāvēt un būt!